Kuriozitete

Këta janë aktorët që gjetën dashurinë në serialin “Më fal”

Në serial aktorë, e në jetën e përditshme të dashuruar.
Kështu janë disa prej aktorëve të serialit “Më fal”, i cili bëri që disa prej protagonistëve të tij t’ia “shohin hajrin” aktrimit, shkruan lajmi.net.

Hazal Eylucelik e njohur në serial si “Lejla”, është në lidhje me Mert Altinisik, aktori i cili në serial luan “Kemalin”.

Gaye Turgut apo siç e njohim ndryshe në serial “Bahari” është aktorja tjetër që gjeti dashurinë në këtë serial, ajo tashmë është në lidhje me Deniz Evin, i cili në serial ka rolin e “Ymytit”.

Dhe çifti i tretë janë Seyma Korkmaz e njohur për ne si “Feridja”, është në lidhje dashurie me Cuneyt Mete, i cili tek “Më fal” ka rolin e “Xhesurit”. /Lajmi.net/