ShowBiz

Khloe Kardashian fshehë barkun e fryrë edhe një herë (Foto)

Khloe Kardashian ka kohë që e ka konfirmuar shtatzëninë e saj dhe ka dalur publikisht pas mbetjes shtatzënë.

Por 33 vjecarja është munduar që të fshehë barkun e saj të fryrë pasi që kishte dal në Santa Monica të mërkurën në mesditë, transmeton Indeksonline.

Ajo kishte veshur e tëra në të zeza kurse përmbi të një xhemper ngjyrë vjollce të mbyllur përmbi të.

Ndër të tjerash edhe në xhirimin e episodeve të reja të “Keeping Up With Kardashians” ajo thuhet se ka fshehur barkun e saj.

Ndryshe Khloe dhe i dashuri i saj basketbollisti Tristian Thomson pritet të bëhen prindër në muajin shkurt./Indeksonline/