ShowBiz

Kida flirton me këngëtarin e njohur (Foto)

E re në moshë, por me një karrierë muzikore të suksesshme.

Kida gjithmonë ka ditur ta bëjë publikun për vete me këngët e saj, por kur vjen puna tek dashuria ajo nuk është përfolur të jetë në një lidhje.

Kida dhe këngëtari Uki Latifi duket se kanë filluar një lidhje dashurie, shkruan tabloid.

Dyshja kanë filluar pëlqejnë fotografitë e njëri tjetrit në rrjetet sociale dhe shpesh shpërndajnë këngët e njëri-tjetrit duke shprehur dashurinë që kanë.

Kida dhe Uki nuk e kanë konfirmuar ende, por edhe një fotografi ku shfaqen shumë pranë njëri tjetrit i shton dyshimet.

the authorE B