ShowBiz

Kida ndryshon ngjyrën e flokëve (Foto)

Këngëtarja Orhidea Latifi, zakonisht luan shumë me modelin dhe ngjyrën e flokëve të saj, andaj edhe tani ka vendosur t’i kthehet ngjyrës së zezë, pasi që së fundmi kishte një ombre me ngjyrë të kaltër.

“Uh baby”, titullohet kënga  e saj e fundit në bashkëpunim me Xhensila Myrtezaj, këngë kjo e cila po arrin një suksese mjaft të madh, njofton KosovaPress.

Në rrjetin social Instagram Kida ka publikuar një fotografi në të cilën shihet modeli dhe ngjyra e saj e re e flokëve.