ShowBiz

Kida nis pushimet, këtë vend e ka zgjedhur

Këngëtarja Orhidea Latifi- Kida, ka nisur pushimet.
Turqia ishte destinacioni që ajo e ka zgjedhur për tu relaksuar pas disa koncerteve të një pasnjëshme të përcjellura me lodhje, shkruan lajmi.net

Nga pushimet këngëtarja e ka ndarë me ndjekësit një foto në të cilën duket tejet seksi në bikini dhe linjat e saj trupore shihen të thelluara.

‘Bileta’ titullohet kënga e saj e fundit me të cilën ka marrë më shumë se 9 milion klikime në Youtube./Lajmi.net/