ShowBiz

Kim në Dubai (Foto)

Ylli i ‘Reality” ka befasuar ndjekësit e saj pasi bëri kthimin në mediat sociale javën e kaluar, ndërsa tani ajo është duke e bërë udhëtimin e saj të parë, pas grabitjes me armë në Paris në muajin tetor.

Kim ka vërtetuar se  tashmë është në gjendje të rregullt mendore pas ngjarjes.

Ajo kishte veshur tuta të zeza dhe syze dielli, dhe ishte nën shoqërinë e Scott Disick dhe katër rojeve të sigurisë.

Kim shkroi në twitter: “Në rrugën tonë #Dubai.”/KosovaPress/