ShowBiz

Kjo është ish vjehrra e Sases së “O sa mirë”

Aktorja Ardiana Matoshi, është ndër aktoret më të angazhuara, sidomos në film dhe televizion. Ajo është pjesë e thuajse të gjithë filmave të suksesshëm të dalë viteve të fundit.

Për lojën e saj të shkëlqyer, Matoshi ka fituar edhe disa çmime, madje edhe në festivale me rëndësi në Evropë.

Aktorja është nënë e tre fëmijëve dhe së fundi statusi i saj është sërish “beqare”, pasi ajo është ndarë nga bashkëshorti i saj, Albert Sylejmani, shkruan “Kosovarja”.

As Adriana e as Alberti ende nuk kanë krijuar ndonjë lidhje të re. Ish bashkëshorti i Adrianes, se fundi ka pozuar në krahët e së ëmës.

Sa shumë dashuri në këtë foto./Kosovarja/

the authorE B