ShowBiz

Kjo është shtëpia moderne e Taulant Xhakës

Taulant Xhaka ua ka treguar ndjekësve një kënd të shtëpisë së tij.
Futbollisti i njohur shqiptar, Taulant Xhaka, kurorëzoi me fejesë në janar të këtij viti dashurinë e tij me bukuroshen Arbnora Nuredini dhe dyshja më pas filluan ta rrëmbejnë shpesh vëmendjen, shkruan lajmi.net.

Mirëpo kësaj here atë e ka rrëmbyer Taulanti nëpërmjet një fotografie që nuk ka të bëjë me gruan e tij.

Xhaka në Instastory e ka publikuar një foto kështu duke zbuluar një kënd nga shtëpia e tij moderne./Lajmi.net/