ShowBiz

Kjo vogëlushe, sot është njëra nga këngëtaret më të pëlqyera

Çdo projekt i saj gjithmonë kthehet në hit, shkruan GazetaBlic.Flasim për Ronela Hajati e cila ka krijuar simpati të madhe tek publiku me sinqeritetin e saj, edhe pse në raport me kolegët shpesh herë i ka prishur dhe punë. Kujtojmë këtu rastin kur drejtonte një emision në një nga radiot e Tiranës, dhe aty flet për Eni dhe Greta Koçin, e që nga ajo ditë e deri më sot ato nuk flasin.Sot, ajo është kthyer pas në kohë ku ka publikuar dy fotografi të vitit 1994. Këtu ajo shihet së bashku me nënën e saj.

Ndërsa babai i saj ka disa vite që ka ndërruar jetë, gjë që Ronela dhe sot nuk arrinë ta pranoj, pasi dhimbja është shumë e madhe për ikjen e tij.

Ronela Hajati këtë periudhë është përfolur në medie për lidhjen e saj me këngëtarin Young Zerka por deri tani asnjëri nga ta nuk e ka pranuar një gjë tillë.

Projekti i fundit është “Dijamanta” në bashkëpunim me Zerkën i cili ka arritur mbi 4 milionë klikime./GazetaBlic

the authorE B