ShowBiz

Konfirmohet performanca e Rita Orës dhe Liam Payne në “Brit Awards”

Pas largimit nga Kosova, Rita Ora është rikthyer për përgatitjet rreth eventit “Brit Awards 2018”.
Përmes rrjeteve sociale, këngëtarja ka bërë të ditur se edhe ajo do të jetë në mesin e artistëve që do të performojnë në “Brit Awards”, shkruan lajmi.net.

“For You” është projekti i fundit nga Rita të cilën do ta performojë në atë ngjarje bashkë me Liam Payne.

“Befasi🎉🎉🎉✨ @liampayne dhe unë do të perfomojmë bashkë në #BRITs!!!!! Qëndroni më 21 shkurt! 💛 #RitaOraBRITs“, ka shkruar Rita.

Përveç Ritës, në “Brit Awards” do të këndojë edhe këngëtarja Dua Lipa, e cila është e nominuar në pesë kategori. /Lajmi.net/