Sport

Kosova me fanella të reja (FOTO)

Përfaqësuesja e Kosovës ka prezantuar fanellat e reja dhe simpatike para Kampionatit Evropian U-17 më hendboll.

Një fotografi shumë e bukur dhe që e bën krenar trajnerin e kombëtares tonë, Faruk Shala.

Kosova synon të përgatitet sa më mirë dhe të lënë gjurmë të mirë. “Kosova ka një staf të mirë të trajnerëve dhe që vërtet po dëshmohen me punë. Prurjet e reja të trajnerëve kanë reflektuar dhe shihet një seriozitet e disiplinë në punë”, thotë një burim brenda kombëtares së Kosovës.