ShowBiz

Kristen Stewart në lidhje me ish të dashurën e Cara Delevingne

Pavarësisht faktit se viti 2016 do të hyjë në histori si një ndër vitet më të këqija për ndarjen e të famshmëve, siç duket një ndër yjet ka mbijetuar nga hiri.

E freskët nga ndarja gjatë verës me Cara Delevingne, këngëtarja e famshme St. Vincent (Annie Clark) kohët e fundit ka filluar të takohet me yllin e “Twilight” Kristen Stewart.

Sipas Us Weekly, aktorja ka ftuar muzikanten në festivalin e filmit në New York, për të ndjekur filmin e saj të ri, “Certain Women” dhe ato janë të pandara që atëherë.

Kristen kohët e fundit vendosi të tregojë më shumë për jetën e saj private dhe tha për Elle në një intervistë: Nuk turpërohem dhe nuk jam e hutuar. Gjërat kanë ndryshuar./KosovaPress/