ShowBiz

Kush tha që e kujton ende Tunën? Cozman shijon jetën e natës në shoqëri të femrave (Foto)

Reperi i Babastars, Cozman, po shijon jetën si i vetmuar.
Pas më shumë se dy vitesh në lidhje me Tunën, reperi tash është ‘single’.
Dhe teksa ish e dashura e tij është bërë nënë, ai po frekuenton rregullisht klubet e natës.
Ai është parë së fundmi në Zonë club me dhjetëra femra të cilat nuk hezituan që të dalin në Snapchat me të.
Cozman këtë vit ka lansuar këngën “Yamborghini” dhe së fundmi edhe projektin “High 4” me Babastars.