ShowBiz

Kushtrimi e Learta largohen nga Kosova, ky është vendi ku kanë shkuar

Learta Jakupi është njëra ndër nuset më të komentuara në showbizin shqiptar.

Që kur është bërë pjesë e familjes së këngëtares së njohur Shyhrete Behluli, Learta gjithmonë ka qenë në fokus të medieve dhe publikut, transmeton Gazeta Express.

Këto ditë Learta së bashku me bashkëshortin e saj Kushtrimin ia kanë mësyrë Turqisë. Këtë e kanë bërë të ditur vetë çifti simpatik përmes disa imazheve që kanë publikuar në rrjetet sociale.

Për disa ditë çifti i njohur kanë vendosur të relaksohen duke lënë për pak anash të gjitha angazhimet.

the authorE B