Sport

Lajm i mirë për Milanin para ndeshjes me Interin

Alessio Romagnolli i gatshëm për lojë ndaj Interit.
Alessio Romagnolli do të jetë i gatshëm për derbin e Milanos.

Corriere della Sera ka bërë të ditur se mbrojtësi i “Rossonerëve” nuk ka probleme me lëndimin, dhe do të luajë kundër Interit.

Milan dhe Inter takohen të mërkurën në ndeshjen e shtyrë nga Serie A. /Lajmi.net/