ShowBiz

Lamtumirë Adele!

Ajo ishte një nga yjet e parë që shkoi në vendin e Kullës së Grenfellit pas zjarrit të tmerrshëm që ndodhi në fillim të këtij muaji.

Dhe Adele dëshmoi se kishte ende dhembshuri derisa u kërkoi tifozëve të saj të vazhdonin t’i dhurojnë viktimave ndërsa ajo ishte pjesë e skenës së stadiumit Wembley të Londrës.

Por këngëtarja e talentuar, 29 vjec, gjithashtu la të kuptohet se ajo do të largohet përgjithmonë, ndërsa ajo u tha tifozëve të saj në koncertin e së mërkurës: “Unë kurrë nuk do të mund t’ju shoh përsëri në një shfaqje të drejtpërdrejtë”.

Adele, e cila ka premtuar të vazhdojë të bëjë muzikë, gjithashtu shkroi një shënim me dorë për tifozët e saj : ‘Unë dua që të jem në shtëpi në Londër”.