ShowBiz

Ledri publikon hitin e radhës për Fitër Bajram

Reperi më i famshëm kosovar, Ledri po përgatit projektin e radhës për fansat e tij.

Ai për festën e Fiter Bajramit, Ledri do të publikoj këngën e re e cila sipas burimeve të Indeksonline, të afërta me këngëtarin, do të jetë një bashkëpunim.

Ledri i cili nuk po ndalet duke mbajtur mbrëmje të shumta muzikore nëpër vende të ndryshme të Evropës dhe botës, para një muaji ka publikuar këngën “U harrum”, e cila ka mbledhur mbi 5 milionë klikime.

Padyshim që secilën këngë që Ledri u ofron fansave, për një kohë të shkurtër kthehet në hit dhe dëgjohet ngado. /Indeksonline/

the authorE B