Aktuale

Lëndoi rëndë dy femra, arrestohet

Një person është arrestuar në Pejë, pasi kishte sulmuar dy viktima femra, duke iu shkaktuar lëndime të rënda trupore.

Njëra prej viktimave është dërguar në QKUK pasi gjendja e saj është e rëndë. Të gjitha njësitet relevante policore kanë dalur në vendin e ngjarjes.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori, ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe dërgohet në mbajtje.