ShowBiz

Lori Hoxha çmend rrjetin me foton me bikini, por fansat vënë re diçka tjetër

Lori Hoxha e ka djegur “Instagramin” me fotot e fundit që po publikon ngpushimet, herë pamakeup,herë me bikini e herë duke treguar pamjet e mrekullueshme të vendit.

Sot fashion blogger-ja ka tërhequr vëmendjen me një foto ku shihet me bikini portokalli,teksa mban një peshqir në kokë dhe me pamjen mahnitëse anash saj.

“Sola solita”, shkruan Lori ndërsa ndjekësit menjëherë kanë nisur t’i komentojnë Lorit se ajo nuk është vetëm përderisa dikush i ka bërë foto.

“Se foton ta bëri delfini”, “Po foton kush e bëri lind natyrshëm pyetja?”, “Delfini ta bëri
foton?”, janë disa nga komentet.