ShowBiz

Lori Hoxha merr dhuratën më të veçantë! (Foto)

Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha ka publikuar në rrjete sociale një buqetë shumë të bukur me lule që ajo ka marrë.

E veçanta e kësaj buqete është se në njërën nga trëndafilat është shkruar emri dhe mbiemri i bukuroshes Hoxha./Gazeta Express/