Sport

Lorik Cana me jarana (Foto)

Kapiteni legjendar i Shqipërisë, Lorik Cana ka vizituar futbollistët e Kombëtarës që po pregaditen për ndeshjet kualifikuese për Kampionatin Botëror.

Cana ka postuar nj fotografi në Facebook së bashku me Etrit Berishën, Asdren Lullaku, Mixhen Bashan, Elseid Hysaj dhe Thomas Strakoshën.

Kujtojmë se Shqipëria zhvillon ndeshjen kundër Litenshteinit dhe Maqedonisë. /IndeksOnline/