ShowBiz

Majk rrezikon t’i lë shtatzënë edhe shumë vajza të tjera

Intervista e fundit e Majk pas një kohe të gjatë larg pronocimeve ka bërë bujë në media.
Reperi i njohur në ‘Nin’ foli për jetën private, karrierën muzikore e shumë detaje të tjera interesante që nuk i kemi ditur, shkruan lajmi.net

Ai gjithashtu ka treguar haptas se shikon pornografi dhe se seks bën pa mbrojtje.

Kjo e fundit duket paksa e rrezikshme pasi reperi i njohur rrezikon t’i lë shtatzënë edhe shumë vajza të tjera pa dashje ashtu siç ka bërë me Majlindën.

Me zeshkanen tashmë të njohur për publikun e ka një djalë me emrin Roan por kjo nuk e ndalon Majkin të flirtoj me femra të tjera.