ShowBiz

Margot Robbie pritet të jetë pjesë e filmit për Hugh Hefner

Në vitet pas zbulimit të saj, aktorja australiane, me përjashtim të një filmi, ka ngurruar të dalë lakuriq në ekran, por kjo mund të ndryshojë.

Një burim i afërt me Margot Robbie ka thënë, se aktorja tash po shqyrton të jetë njëra nga gratë e Hugh Hefner në filmin e ardhshëm rreth jetës së themeluesit të Playboy.

Kjo do të përbëjë një ndryshim për Margot, e cila dikur refuzoi kërkesën e Hefner për të dalë nudo në revistën e njohur.

Duke pasur parasysh se 27-vjeçarja konsiderohet si një nga aktoret më të talentuara të Hollywoodit, joshja për një rol të veçantë në këtë film mund të ketë ndikuar në vendimin e saj.

Po sipas këtyre burimeve, aktori Jared Leto është duke punuar në film me mikun e tij Brett dhe ata po shtyjnë Margot të marrë një rol në film.

“Ajo është e përkryer për një pjesë të filmit dhe ai nuk do të heqë dorë derisa të pranojë”, kanë thënë burimet, transmeton KosovaPress.

Jared thuhet se do të luajë rolin e Hefner në film.

Në shkurt të vitit 2014, Margot refuzoi kërkesën e drejtpërdrejtë të Hefner që të shfaqet lakuriq në Playboy.

Margot shkaktoi “trazira” duke xhiruar një skenë të nxehtë nudo në “The Wolf of Wall Street”.