ShowBiz

Mario grimon Khloe Kardashian, ja si duket ajo sot (Foto)

Khloe Kardashian dhe motrat e saj janë gjithmonë të bukur dhe në formë, dhe kjo sigurisht që është meritë e grimerit të tyre personal.

Ai është Mario dhe është shqiptar, së fundi ai ka postuar fotografinë e Khloe Kardashian në të cilën i kishte bërë grimin.

Khloe dukej shumë bukur, ndoshta edhe më e mirë se që është në realitet./Indeksonline/

the authorE B