ShowBiz

Me cilën vajzë të estradës ka pasur lidhje? Afrim Muqiqi me përgjigje epike

Afrim Muqiqi ka dhënë përgjigje epike kur u pyet se me kë prej vajzave të estradës ka pasur lidhje.

Këngëtari Afrim Muqiqi së fundmi ka qenë ftuar në emisionin ‘NIN’, aty ku edhe u është përgjigjur disa pyetjeve provokative.

Njëra ndër to ishte se me kë prej femrave të estradës ka pasur lidhje dashurie dhe përgjigja e këngëtarit ka qenë epike.

“Kam pasur lidhje dhe kam pasur lidhje me gruan time”, ka theksuar Muqiqi, i cili është i martuar me këngëtaren Halime Mani, me të cilën ka edhe një djalë./Lajmi.net/

the authorBurbuqe Metolli