ShowBiz

Mikja e ngushtë ia zbulon unazën e martesës Afërdita Dreshajt

Afërdita Dreshaj dhe hokeisti çek Jakub Kindl do të martohen më 29 qershor siç është bërë e ditur nga vet çifti. Ndërsa dasma do të mbahet në Florida ku do të ketë të ftuar edhe miq shqiptarë të modeles.

Ndërsa sot mikja më e mirë e Afërditës, Xhesika Berberi përmes një instastory ka zbuluar edhe unazën e dasmës së modeles. Një unazë kjo me gur të çmuar që secila femër do dëshironte ta kishte./Indeksonline/