ShowBiz

Mimoza Shkodra si rallëherë publikon foto në bikini, kështu duket

Mimoza Shkodra ka publikuar foto në bikini.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Mimoza Shkodra, ka zgjedhur llogarinë e saj në Instagram për t’i ndarë me ndjekësit disa foto në bikini, shkruan lajmi.net.

Në fotot e postuara, Mimoza duket mjaft seksi. Këto foto ajo i ka postuar derisa po e shijon suksesin e projekteve të fundit muzikore, sidomos bashkëpunimit të fundit me Skerdin.

Ajo vazhdon të konsiderohet si një prej këngëtareve zëri i së cilës është karakteristik dhe pëlqehet nga të gjitha gjeneratat./Lajmi.net/