ShowBiz

Mirsa publikon foto me vajzën e vogël (Foto)

Ajo ishte ndër këngëtaret më të dashura dhe më të pëlqyera në vend.
Bëhet fjalë për këngëtaren simpatike Mirsa Kërqeli e cila ka kohë që është shkëputur nga skena muzikore, transmeton Gazeta Express.

Mirsa tani është përkushtuar më shumë ndaj familjes së saj.

Pak kohë më parë Mirsa është bërë nënë për herë të dytë.

Ajo ishte bërë nënë e një vajze të cilën e ka pagëzuar me emrin Ana.

Së fundmi Mirsa në profilin e saj në Instastory ka postuar një fotografi shumë të ëmbël teksa mban në krahë vajzën e saj.

Ajo këtu shihet e buzëqeshur duke shijuar çdo moment me Anën e vogël./Gazeta Express/