ShowBiz

Morena Taraku drejt suksesit ndërkombëtar, bashkëpunon me reperin e huaj

Morena Taraku po vjen me bashkëpunim ndërkombëtar.

Pas sukseseve si modele, Morena Taraku rrugëtimin si këngëtare po e vazhdon me hapa të sigurtë.

Ajo, pritet që shumë shpejtë ta sjell bashkëpunimin me reperin holandez i cili është me prejardhje arabe dhe quhet Jalal Oba.

Kjo u konfirmua nga vetë Morena nëpërmjet një videoje të cilën reperi në fjalë e ka publikuar në llogarinë e tij në Instagram./Lajmi.net/

View this post on Instagram

Montana Ft. @morenataraku soon 🔥🔥🔥🔥🔥

A post shared by Jalal Oba (@jalal.oba) on

the authorBurbuqe Metolli