ShowBiz

Morena Taraku me fotografi provokuese nga shtrati (Foto)

Morena Taraku është ish misi kosovar e cila kohën e fundit ka filluar të merret edhe me këndim.

Ajo shquhet për format e saj trupore shumë seksi por ajo është komentuar shumë edhe për pamjen e saj para se të bëhej kaq e famshme. Shumë është aluduar edhe për ndërhyrjet e ndryshme por që një gjë e tillë nuk është pranuar nga këngëtarja.

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën shfaqet në një shtratë dhe duket shumë seksi e mbuluar vetëm me çarqaf.

Shikoni se si doket Morena në këtë fotografi./Indeksonline/

the authorE B