ShowBiz

Morena Taraku pozon pa sytjena

Morena Taraku duket krejtësisht ndryshe.

Këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku, po vazhdon ta marrë vëmendjen e madhe në media e publik, shkruan lajmi.net.

Pas publikimit të këngës së re ‘Swag’, ajo po e shijon suksesin e saj, derisa fansave të shumtë po u qëndron pranë me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Morena e ka publikuar një foto të re në të cilën mezi njihet. Ngjyra e flokëve dhe ajo e syve e bëjnë të duket krejtësisht ndryshe.

Ajo çfarë bie në sy është se këngëtarja nuk ka veshur fare sytjena./Lajmi.net/

the authorBurbuqe Metolli