ShowBiz

Morena Taraku vështirë të njihet në foton e pasaportës

Morena Taraku është ndër emrat më të komentuar të showbizit.

Morena Taraku përmes një postimi në Instagram, ka treguar fotografinë e pasaportës së saj.

Në këtë imazh, këngëtarja duket shumë më ndryshe prej herave tjera saqë vështirë se njihet, por e tillë që jo shumëkush e posedon në dokumentacion andaj e tregon pa asnjë kompleks.

“Ma trego fotografinë e pasaportës bushtër”, ka shkruar ajo.

Për ndryshe, Morena po ndan jetën mes Turqisë dhe Kosovës, projekti i saj i fundit është “Dashni”, në duet me Sabri Fejzullahun. /Lajmi.net/

the authorBurbuqe Metolli