ShowBiz

Mos e humbisni këtë imazhin e fundit të Luanës, ajo është shumë joshëse

Luana Vjollca është moderatorja më e përfolur dhe më seksi shqiptare, shkruan Gazeta Blic.Ajo në çdo paraqitje i mahnit i mahnitë të gjithë me pozat e saja ku asnjëherë nuk heziton që format trupore ti ekspozoj në imazhet e ndryshme.

Në rrjetin social “Instagram” ajo komentohet dhe pëlqehet shumë nga ndjekësit e saj ku edhe ka një numër të madh të fansave.E së fundmi ajo ka publikuar një fotografi ku ajo shihet e ulur në vetuar edhe po i çmend të gjithë me bukurin e saj.Luana para disa ditëve ka ndërruar edhe ngjyrën e flokëve nga bionde në brune.Ndryshe ajo është duke ajo ka programin e sa ‘Shiko kush Luan’, ku moderatorja 26 vjeçare sjell befasia të shumta në emision e bashkë me të edhe momente qesharake.