Sport

Mourinho dëshiron ta mbajë me çdo kusht yllin e skuadrës

Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho, është këmbëngulës që Marouane Fellaini të vazhdojë të qëndrojë në “Old Trafford”, raporton The Sun.

Fellaini është në kërkim të një klubi të ri dhe i ka ngecur negociatat me Manchester Unitedin për nënshkrimin e kontratës së re, transmeton Express.

Por, Mourinho dëshpërimisht dëshiron ta mbajë belgun, si dhe i ka kërkuar bordit të Unitedit të sigurohen se mesfushori nuk largohet nga skuadra. /Express/

the authorE B