Sport

Mourinho trondit lojtarët e Manchester Unitedit (Foto)

Jose Mourinho ka vendosur t’i ‘bojkotoj’ stërvitjet e Manchester Untiedit pas debaklit nga Chelsea.

Trajneri portugez, Jose Mourinho ka tronditur lojtarët e Manchester Unitedit. Ai ka vendosur që të qëndroj në zyre dhe mos të dal fare në stërvitje.

Këtë vendim ‘Special One’ e ka marrë pas debaklit nga Chelsea, shkruan The Times, përcjell Express.

Rui Faria, ndihmësi i Mourinhos, është duke udhëhequr trajnimin në kompleksin e klubit, Carrington.

The Times pohon se Mourinho nuk ka ndërmend të ndryshoj qasjen në skuadër Unitedit. /Express/