ShowBiz

Ndahet çifti i famshëm

Thuhet se Janet Jackson dhe burri i saj Wissam Al Mana janë ndarë, raporton TMZ, transmeton Klan Kosova.

Nuk ka shumë kohë që kur këngëtarja 51-vjeçare dhe 42-vjeçari, u bën me një djalë të quajtur Isa, i cili erdhi në jetë gjatë muajit janar.

Burimet raportojnë se çifti, i cili u martua në vitin 2012, ka vendosur që t’i ndajë rrugët pasi që gjërat nuk po funksiononin më.

Wissam është burri i tretë i Janet pas James Debarge dhe Rene Elizondo.

the authorE B