ShowBiz

Ndahet nga jeta aktorja a njohur (Foto)

Është ndarë nga jeta në moshën 73 vjeçare aktorja e njohur italiane Anita Pallenberg. Lajmin për ndarjen nga jeta të aktores , e njoftoi mikja e saj Stella Schnabel ermes një postimi në Instagram.

Anita ishte në lidhje me anëtarin e Rolling Stones Keith Richards nga 1967 deri në 1980, ndërsa nga kjo lidhje ata sollën në jëtë dy Marlon dhe Angela.

‘Unë kurrë nuk kisha takuar një grua si ty Anita. Mendoj se askush në këtë univers nuk ishte si ti. Askush nuk më ka kuptuar aq mirë. Ju më treguat si të rritem. Unë isha një vajzë e vogël duke menduar se isha e madhe, por u bëra një grua duke ju njohur. Mikja ime më e mirë. Gruaja më e mirë që e kam njohur ndonjëherë. Faleminderit për mësimet më të rëndësishme. Shko në paqe, ti gjithmonë do të jesh në zemrën time”, shkroi Stella së bashku me një fotografi të saj dhe Anitës.

Italian-born actress and model Anita Pallenberg, UK, 31st January 1971. (Photo by Blackman/Daily Express/Getty Images)

the authorE B