ShowBiz

Në këtë vend e kaloi natën mbrëmë Noizy

Si duket ai shumë shpejt do t’s sjell një projekt të ri muzikor.
Reperi Noizy mbrëmë deri në orët e para të mëngjesit ka qëndruar në studio, shkruan lajmi.net

Këtë e bëri të ditur me publikimin e një Insastory, aty ku shihet se nuk është i vetëm por me disa bashkëpunëtorë.

Ai mbetet njëri ndër reperët shqiptar shumë të kërkuar dhe fansat që ka janë nga vendet e ndryshme të botës.

Noizy në bagazhin e tij artistik gëzon shumë hite, disa prej tyre edhe bashkëpunime dhe fansat mezi po presin që të vijë ndonjë projekt i ri nga ai./Lajmi.net/