ShowBiz

Nëna e Rita Orës mahnit me elegancën, ju këshillon diçka për moshën

Rita Ora, stilin dhe elegancën e ka trashëguar nga nëna.
Vera Ora karakterizohet për elegancën prandaj për këtë arsye përmendet në media, shkruan lajmi.net

E tillë duket edhe në foton e fundit pranë të cilës e ka dhënë edhe një këshillë.

”Sigurohuni që mosha që e mbani u jep besim, mençuri dhe aftësi për të mos marrë gjërat personalisht”, ishin fjalët e saj pranë fotos.

Ndryshe ajo me familjen ishin përkrahësit më të mëdhejn të Rita Orës prandaj ajo sot po korrë suksese të mëdha në botë./Lajmi.net/