ShowBiz

Nicole Scherzinger gabon me veshjen, i shihen të brendshmet (Foto)

Nicole Scherzinger gjithmonë komentohet për paraqitjet e saj publike.

Ajo së fundmi mori pjesë në premierën e PaleyLive në Los Angeles të enjten e kaluar.

38 vjeçarja duket më seksi se kurrë përkundër moshës.

Ajo së fundmi ka tërhequr vëmendjen me fustanin e saj të bardhë i cili u mundëspo paparacëve që të fotografojnë të brendshmet e saj.

Zgjedhja e fustanit ishte mjaft kontroverse, pasi ekspozoi shumë trupin e saj dhe pjesë të brendshme.

the authorE B