Aktuale

Një femër e një mashkull arrestohen si të dyshuar për prostitucion

Një femër dhe një mashkull, që të dy shqiptarë, janë arrestuar nën dyshimin se të njëjtët janë marrë më prostitucion.

Policia e Kosovës bën të ditur se ngjarja ka ndodhur në Prishtinë të enjten në mesditë.

“ Janë arrestuar dy të dyshuar, një femër dhe një mashkull K/Shqiptar-e nën dyshimin se kanë kryer veprat e cekura. Me urdhër të prokurorit, pas intervistimit të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin 24-orërsh të Policisë.

the authorE B