ShowBiz

Njihet për rrobat e shtrenjta! Kështu po duket sot për ditëlindje Ariana

Ajo sot feston ditëlindjen.

Është fjala për bashkëshorten e këngëtarit Ermal Fejzullahu, Arianën e cila sot ka marrë urime dhe mesazhe të shumta me rastin e ditëlindjes, shkruan lajmi.net

Ajo pak më parë ka publikuar një imazh në rrjetet sociale, me një pamje të mrekullueshme ku provokon paksa me veshjen e saj.

Stili i saj i veçantë e ka bërë të dallohet, madje personifikohet si njëra ndër nuset më me stil të estradës.

“Ditëlindja ime”,- ka shkruar ajo sipër imazhit.

Ermali dhe Ariana ka vite që janë martuar, ata po ashtu janë të bekuar me tre fëmijë, Arti, Era dhe Buna. /Lajmi.net/

My birthday 🎉🎉

A post shared by ArianaFejzullahu (@arianafejzullahu) on