ShowBiz

Nuk do e besoni sa vjeç është Rudina Magjistari!

Ajo është një nga moderatoret më të dashura të ekranit.

Prej vitesh Rudina Magjistari është pjesë e televizionit si dhe ka patur mjaft emisione. Ndonëse kanë kaluar shumë vite që nga dalja e parë në ekran portreti i Rudinës nuk ka ndryshuar.

Ajo vijon të jetë më në formë se kurrë dhe nuk e tregon moshën që ka. Moderatorja e njohur është 44-vjeçe, ndërkohë që gjithnjë është dukur e re për vitet që ka.