Sport

Nuk mund ta besoni se çfarë ka bërë Mourinho në ndeshjen ndaj Anderlechtit (Foto)

Jose Mourinho ka befasuar të gjithë shikuesit në ‘Old Traffrod’ gjatë ndeshjes me Anderlechtit
‘Special One’ në kohën shtesë të ndeshjes ka nxjerr një letër nga xhepi dhe e ka puthur atë, shkruan Express.

Manchester United siguroi konfiskimin në gjysmëfinale të Europa Legues pasi triumfoi në kohën shtesë ndaj Anderlechtit me rezultat 2:1. /Express/