ShowBiz

Olta Gixhari i vë flakën Instagramit: Ja fotoja që çmendi ndjekësit (Foto)

Aktorja e njohur shqiptare Olta Gixharri gjithmonë tërheq vëmendjen e publikut me postimet e saj. Për momentin ajo është ende duke shikuar pushimet dhe duket në formë të shkëlqyer.

Para pak orësh ajo ka postuar një Insatgram një foto ku duket mjaftë provokuese. OLta shfaqet pran një zjarri e kthyer me kurriz, ku bien në sy format e saj të rrumbullakosura të fundëshpinës që ajo I ka mbuluar me një fund të bardhë mjaftë transparent.