ShowBiz

Oriola s’i lë vend imagjinatës, hap këmbët dhe pozon në bikini

Oriola Marashi është modelja e cila njëherësh është pjesë e labelit “OTR”.

Modelja ka marrë vëmendjen me disa imazhe që po sjell në rrjete sociale, në shumë prej tyre shfaqet tejet provokuese, shkruan lajmi.net.

Në fotografinë e fundit, Oriola ka pozuar në bikini, meqë rast ka provokuar rëndë duke hapur këmbët.

Ajo ka shfrytëzuar këtë imazh për të vënë në pah sërish linjat perfekte trupore, për të cilat edhe komplimentohet.

Kujtojmë që Oriola shumë herë ka qenë e përfolur për afërsinë me reperin Noizy, e nganjëherë për reperin tjetër nga ky label, Varrosin. /Lajmi.net/