Aktuale

Pacolli: Së bashku do të ndryshojmë pozitivisht Kosovën

Kryetari i Aleancës për Kosovën e Re, Behgjet Pacolli ka shkruar se ka program të qartë të mbështetjes së ideve kreative dhe bizneseve të reja.

“Unë kam program të qartë të mbështetjes së ideve kreative dhe bizneseve të reja. Mos e humbni besimin. Së bashku do të ndryshojmë pozitivisht Kosovën dhe do ta #jetësojmëSHPRESËN e rinisë tonë”, ka shkruar ai.

the authorE B