ShowBiz

Pamje nga shtëpia luksoze e Bebe Rexhës me vlerë dy milionë dollarësh

Edhe pse ka kaluar vetëm një vit që kur ajo debutoj me albumin “Expectations”, i cili i solli nominime në “Grammy”, Bebe Rexha tashmë ka investuar 2.1 milionë dollarë në shtëpinë e saj të parë.

Këngëtarja me prejardhje shqiptare ka një shtëpi luksoze në Hollywood Hills, në Kaliforni, nga e cila janë publikuar disa fotografi në mediat ndërkombëtare, shkruan Indeksonline.

E vendosur në një rrugë të rreshtit me pamje të këndshme të kodrave përreth.

Hapësira të tjera kryesore të dyshemesë përfshijnë një kuzhinë, një dhomë ngrënjeje si edhe një dhomë e shfrytëzueshme për / bibliotekë ​​rafte librash dhe të gjitha muret pikturuan një jeshile të errët.

Kujtojmë se Bebe edhe para promovimit të albumit të parë ka qenë e suksesshme në industrinë e muzikës, duke shkruar hitin e madh të Eminemit dhe Rihannas “Monster” dhe hitin e saj në bashkëpunim me Florida Georgia “Meant to Be”./Indeksonline/