ShowBiz

I paparashikueshmi Fero prish qetësinë në market

Reperi i ri Fero ka rënë sërish në qendër të vëmendjes.
Veç për projektet e tij artisti shpesh është përfolur edhe për deklaratat interesante, shkruan GazetaExpress.

Tashmë sa here e dëgjojmë “Gang gang” mendja patjetër na shkon te Fero, i cili ka paralajmëruar se së shpejti do ta publikojë një këngë me këtë titull.

E titullin e projektit të ri ai e ka thënë me zë të lartë në një market ku edhe ka prishur qetësinë duke bërtitur.

Në një video të hedhur në profilin e tij në Instagram shihet se reperit nuk i bënë fare që ndodhet në një vend publik.

Ndryshe labeli “On Records” pjesë e të cilit është artisti sapo është përballur me dy largime, të reperëve Mozzik dhe Getinjo, largimi i të cilëve bëri shumë bujë dhe është paralajmëruar se qështja do të përfundojë në gjykatë./GazetaExpress/

Vuvuzella jo po Fera , KA MUNDSI ? ? @zzapnchriss

A post shared by FERO / ALLES BABA (@ferofera) on

the authorE B