ShowBiz

Pas flirtit me Pamela Anderson, biznesmeni shqiptar shfaqet mes femrave të zhveshura si Dan Bilzerian (Foto)

Ai është bërë shpesh temë e mediave rozë.

Biznesmeni i njohur shqiptar Fatmir Hysenbelliu, herën e fundit u përfol për takimet me aktoren e njohur Pamela Anderson.

Nuk dihet nëse mes dyshes pati një lidhje afatshkurtër, megjithatë Fatmiri duket se ka gjetur rehatinë me vajzat tjera.

Në disa fotografi të publikuara në rrjetet sociale, HysenBelliu shfaqet pranë shumë femrave me bikini në një hotel në Spanjë.

Imazhi që ai jep është i përafërt me atë të Dan Bilzerian, biznesmenin e njohur ngaFlorida i cili njihet për jetën e tij të shfrenuar dhe super luksoze. /Telegrafi/

the authorE B